Nová stolní hra - mexický vlak

Odeslat odpověď

:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.

BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou vypnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Nová stolní hra - mexický vlak

Re: Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od Jira » úte 13. led 2015 22:36:26

Hru jsem koupila k letošním Vánocům. Děcka na to koukala jak z jara a že s námi hrát nějaké domino nebudou. Jakmile jsem vysvětlila jednoduchá pravidla, začalo je to bavit a přes Vánoce se hrál jenom mexický vlak. Musím jenom doporučit.

Re: Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od Ivana Fiserova » čtv 14. úno 2013 17:13:15

Tato hra je jedna velká legrace, jde to hrát s více hráči. Hra je docela odlišná od normálního domina. Ale pravidla nejsou složitá a hrajeme to i s dětma. Koupila jsem mexický vlak s kvalitními kameny, které nespadnou vždy, když někdo strčí do stolu. Pro naší rodinu je to skvělá hra, u které se dokážou zabavit jak rodiče, tak děti. Určitě doporučuji.

Re: Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od Karel P » čtv 14. úno 2013 17:12:11

Jsem naprosto závislý na mexickém vlaku. Byli jsme s přáteli o víkendu na horách, přes den parádní lyžovačka, ale večer byl čas na mexický vlak. Můj kamarád to hrál v USA a přitáhl to sem. Byl jsem tak posedlý, že když jsme přišli domů, kouknul jsem na internet, jestli se to dá tady koupit. Rovnou jsem objednal 2 kusy dvanáctkovýho vlaku i pro rodiče a od té doby to hrajeme pořád. Myslím, že u dvanáctkovýho vlaku je více možností a dá se také hrát ve více lidech. Škoda, že jsem to nekoupil už na Vánoce, mohl jsem mít s dárkama rodinu z krku. Koukal jsem, že se už i dá koupit mexický vlak v pěkném balení. Tak to určitě někomu koupím k příštím Vánocům.

Re: Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od mexickyvlak.cz » ned 28. říj 2012 21:48:12

Taková pěkná recenze si zaslouží náš překlad.
Mexický vlak je jedna z nejlepších her, kterou hraji již mnoho let - a já patřím mezi ty, kteří nemají zrovna rádi deskové hry. I když je to asi skvělá hra pro děti, já jsem ji zatím hrál jen s dospělými. Člověk zažije opravdu frustrující zážitek ve chvíli, kdy si myslí, že už poskládá své kameny a vyhraje, a najednou někdo přiloží double a všem ostatním okamžitě změní plány. Přidejte k tomu nádherné pískání vlaku a po několika málo skleničkách zjistíte, že je to nejzábavnější věc na světě. Je to skvělá hra na dovolenou, ale můžete u ni strávit spoustu času téměř kdykoli a kdekoli.

Re: Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od K Simm » sob 27. říj 2012 15:31:33

Mexican Train is one of the best games I've played in many years - and I'm someone who doesn't much like board games. Whilst it would be a brilliant game for children, I've only played it with adults. It's one of the most frustrating yet compelling games I've ever played - just when you think you are on a sure fire route to "going out" someone lays down a double and all of sudden you are on the back foot and having to pick up tiles. Add to that the fabulous whistling train and after a few drinks it's the funniest thing in the world. It's a great game to while away a time on holiday, but be prepared to still be playing it many hours later!!!

Re: Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od Ivan N » pát 26. říj 2012 11:18:43

Parádní hra. Doporučuji. Je nenáročná na pochopení a dá se hrát pořád dokola. Strašně chytlavá.

Re: Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od mexickyvlak.cz » úte 22. kvě 2012 13:02:48

Česká pravidla jsou součástí všech našich prodávaných produktů.
Přejeme příjemný den
http://www.mexickyvlak.cz

Re: Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od krata » úte 22. kvě 2012 12:49:58

Dobrý den,
jak je to s pravidly? Jsou součástí balení

Děkuji
Kratochvílová

Nová stolní hra - mexický vlak

Příspěvek od vosty » úte 22. kvě 2012 12:03:33

Před měsícem brácha přines domino a že si zahrajeme novou hru - mexický vlak. Ze začátku jsem si myslel, že si dělá srandu, že budeme hrát obyčejné domino, které jsme hráli jako děti. Ale jakmile v rychlosti vysvětlil pravidla mexického vlaku, hra se rozjela a bylo vidět, jak všechny hra zaujala. Dokonce i moji rodiče, kteří jsou už v důchodu a neradi se něco učí, tak byli z mexického vlaku nadšeni.

Nahoru

cron